Vállalkozói hitelek
A Mikrohitel Program (MHP) általános célja a kisvállalkozások támogatása pénzügyi segítségnyújtással és tanácsadással, elsősorban azon a speciális területen, ahol a kisvállalkozások igényeit a kereskedelmi bankok jelenleg nem tudják kielégíteni. A Program másik célja, hogy a támogatás eredményeként ezek a vállalkozások mihamarább a kereskedelmi bankok ügyfeleivé váljanak.
Konferenciaterem bérlet
Konferencia termünk 330 fő befogadására alkalmas. Három különböző méretre szekcionálható, illetve a termek összenyitásával tovább bővíthető. Szellőző rendszerrel, hangosítással, mennyezeti projektorral továbbá motoros engedhető vetítővászonnal és nagyon változatos berendezési móddal azt a célt szolgálja, hogy minél magasabb színvonalon megrendezésre kerülhessenek kisebb és nagyobb rendezvények egyaránt.
Irodabérlet
Irodáink bútorozatlanok, csak beépített szekrényekel ellátottak. Minden irodahelyiség rendelkezik automata árnyékoló rendszerrel, fain-coil-os fűtő-hűtőtesttel, kiépített CAT 5 hálózattal és elektromos hálózattal. Átalánydíjas rezsi elszámolás. A tárgyaló 20 főig kisebb tanácskozások, megbeszélések ideális helyszíne.
Híreink » Még rettegnek a hiteltől a magyarok2015. Február 20. 10:26
A Bankmonitor megvizsgálta, hogyan alakult a lakossági hitelezés a környező országokban és Európa egészében a válság kitörése óta. Az eredmények meglepőek: Európában 20 százalékkal nőtt a lakosság hitelállománya, Magyarországon viszont közel 15 százalékkal esett. Tanulságok és következtetések a nemzetközi trendek alapján.
Sokan megégették magukat a hitelekkel, és nincsenek jó tapasztalataik a bankokkal sem: a 2008-ban kirobbant pénzügyi válság hatásai máig érezhetők. A Bankmonitor annak járt utána, hogyan alakult a lakossági hitelezés Európában a válság kitörése óta.
Még a görögöknél is
Európában 2008 óta 20 százalék körül nőtt a lakosság hitelállománya, kivételt csak a legnehezebb helyzetben lévő dél-európai országok jelentenek. De még a válság fogalmával összeforrt Görögországban is nagyobb volt a lakosság hitelfelvételi kedve, mint Magyarországon.
Míg a görögöknél az elmúlt hat évben mindössze 3 százalékkal esett vissza a lakosság hitelállománya, Magyarországon a visszaesés 14 százalék volt. A visegrádi országokkal összehasonlítva még inkább szembeötlő az eltérés: Csehországban 25 százalékkal, Szlovákiában és Lengyelországban pedig 50 százalék felett bővült a lakosság hitelállománya az elmúlt öt év során.
Részletesebben az alábbi linken található cikkben:
Forrás: